Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü heyeti Vakfımıza ziyarette bulundu.

17.09.2021

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü heyeti Vakfımıza ziyarette bulundu.
Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin ALBAYRAK ve beraberindeki daire başkanları Vakfımıza ziyarette bulundu.
Vakıf Başkan vekilimiz Haydar BEKİROĞLU tarafından karşılanan ekibe Vakfımızın hizmet ve faaliyetlerini içeren bir sunum yapıldı. Sunumun ardından MÜSDAV’ın kısa sürede faaliyet çeşitliliğinin arttığının dikkatlerden kaçmadığını belirten heyet, ülkemizdeki ihtiyaç alanlarına yönelik faaliyetlerin arttırılmasından duydukları memnuniyeti de dile getirdi. Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin ALBAYRAK, özellikle gençleri eğitim alanında destekleyen aynı zamanda gençlerin kendilerini çok yönlü geliştirebilecekleri projelerin çok anlamlı ve gerekli olduğunun altını çizerek Sivil Toplum Kuruluşlarının hizmetlerinin bu noktada ne kadar önemli olduğunu ifade etti. Toplantıda ülkemize hizmet edecek insan kaynağının oluşmasında Sivil Toplum Kuruluşlarının görev ve sorumlulukları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Vakıf bünyesinde hizmet vermeye başlayacak Müsdav Akademi binasını da gezen heyet, ortamın nezihliğinin ve samimiyetinin yapıya yansıdığını, mekanda gerçekleştirilmesi planlanan çalışmaların katılımcılar tarafından keyifle karşılanacağını düşündüklerini belirtti. Ayrıca heyet, MÜSDAV’ın yapacağı proje ve çalışmalarda iletişim içerisinde olmayı ve üzerlerine düşen destek ve katkıların kendilerine iletilmesinden memnuniyet duyacaklarını da belirtti.
Ziyaretin sonunda heyet, MÜSDAV Başkan vekili BEKİROĞLU’na nazik ev sahipliği için teşekkür ederek Vakıftan ayrıldı..