Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Sayın Burhan İŞLİYEN ve beraberindeki heyet Vakfımıza ziyarette bulundu.

17.09.2021

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Sayın Burhan İŞLİYEN ve beraberindeki heyet Vakfımıza ziyarette bulundu.


Diyanet İşleri Başkanı Dr. Sayın Burhan İŞLİYEN, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sayın Akif PUSMAZ ve beraberindeki Daire Başkanları Vakfımıza nezaket ziyaretinde bulundular.
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Sayın Burhan İŞLİYEN ve beraberindeki heyet Vakfımızı ziyaretleri sırasında Vakfın Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haydar BEKİROĞLU tarafından Vakfın faaliyetleri hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirildi. Heyet, Vakfın 2020 yılı faaliyetleri hakkında bilgiler aldı ve 2021 yılında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlerle ilgili görüş bildirdi.
Vakıf hizmetlerinin çok kıymetli olduğunu belirten İŞLİYEN, özellikle eğitim ve kültür hizmetleri kapsamında gençlere yönelik gerçekleştirilen faaliyetlerin heyecan verici olduğunu, projelerin daha çok geniş kitlelere ulaştırılmasının faydalı olacağını belirtti.
MÜSDAV’ın 2020 yılı içerisinde gerçekleştirdiği eğitim, kültür, din hizmeti ve hayır hizmeti kapsamındaki faaliyetlerden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı, özellikle Vakfın nitelikli insan kaynağı yetiştirmeye yönelik hazırladığı projelerin uzun vadede kıymetli sonuçlarının görüleceğini düşündüğünü belirtti.
Heyet, Vakıf bünyesinde faaliyete giren Müsdav Akademi binasını da gezerek burada yapılabilecek faaliyetler konusunda düşüncelerini belirtti. Akademi binasının gençlere yönelik birçok faaliyet için değerlendirilebilecek şekilde planlanmasının sevindirici olduğunu, aynı zamanda binanın tarihi yapısı ve bulunduğu muhit itibariyle de manevi bir hava oluşturduğunu dile getirdi.
Vakıf Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haydar BEKİROĞLU, Sayın İŞLİYEN’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinin değerli olduğunu ve duyulan memnuniyeti belirterek teşekkürlerini sundu.